Våre medarbeidarar

Indremisjonssamskipnaden
Postadresse: Pb 150, 5401 STORD
Besøksadresse: Torgbakken 10, 5417 STORD
Tlf: 53410704
Mail: post@indremisjonen.no

Kontonr.: 8220.02.80454

Marit Hårklau Ådnanes, dagleg leiar
Tlf. 53 41 07 04 / 41 51 78 17
marit.adnanes@indremisjonen.no

Guri Bjørnevik, kontorsekretær
Tlf. 53 41 07 04 / 40 45 82 55
guri.bjornevik@indremisjonen.no

Ingfrid Byrkja Hystad, barnesekretær
Tlf: 53 41 07 04 / 92 20 78 28
ingfrid.hystad@indremisjonen.no

Jakob Saghaugungdomssekretær
Tlf: 53 41 07 04 / 93 80 12 36
jakob.saghaug@indremisjonen.no

Lise Marie Thuestad Litlabø, barne- og familiearbeidar
Tlf. 53 41 07 04 / 99 73 48 92
lise.marie@indremisjonen.no

Kåre Johan Hamre, forkynnar
Tlf. 95 17 41 24
kj.hamre53@gmail.com

Marit Andresen Røen, evangelist
Tlf. 56 58 67 15 / 91 76 61 28
andresenmar@gmail.com

Johannes Olsen, leirarbeidar mm
Tlf: 41 55 79 47
joholsen84@gmail.com

Arne Lindekleiv, administrasjonsmedarbeidar
Tlf: 95 12 13 00
arne.lindekleiv@indremisjonen.no

Olav Eikemo, forkynnar
Tlf: 41 55 67 55
ol-eike@online.no

Aksel Ingvard Johannessen, forkynnar
Tlf. 90083485
akselingvard@gmail.com

Knut Kvamme, forsamlingsleiar Voss Indremisjon
Tlf. 56 51 40 31 / 45 66 07 49
post@nain-voss.com

Vidar Sangolt, ungdomsarbeidar Norheimsund og Øystese
Tlf. 92 44 48 97
vidar.sangolt@imf.no

Brandøy - styrarpar Andreas C. og Annbjørg N. Våge
Tlf. 53 76 98 81
post@brandoy.no

Helgatun - Dagleg leiar Sylvi Røssland Sørfonn
Tlf. 56 51 98 98
helgatun@helgatun.no

Jostein Moldsvor, konstituert rektor på Framnes
Tlf. 56 55 05 00 / 56 55 05 02
post@framnes.vgs.no

IMS-styret frå hausten 2017:
Ingebrigt S. Sørfonn (sjukmeld), Liv Ingunn Heie Medhaug 
(konstituert formann), John Morten Espevik, , Per Gunnar Nordbø, 
Brit Gjerde Voster, Bjørn Saghaug, Marte Kvilhaugsvik (vara), 
Ole Berner Innvær (vara), Tor Espen Kristensen (vara)