Våre medarbeidarar

Marit Hårklau Ådnanes, dagleg leiar

Tlf. 53 41 07 04 / 41 51 78 17

marit.adnanes@indremisjonen.no

 

Guri Bjørnevik, kontorleiar

Tlf. 53 41 07 04 / 40 45 82 55

guri.bjornevik@indremisjonen.no

 

Johannes Olsen, Ung-leiar

Tlf: 53 41 07 04 / 41 55 79 47

johannes.olsen@indremisjonen.no

 

Lise Marie Thuestad Litlabø, barne- og familiearbeidar

Tlf. 53 41 07 04 / 99 73 48 92

lise.marie@indremisjonen.no

 

Eirik Stensland, ungdomsarbeidar

Tlf. 53 41 07 04 / 93 28 85 86

eirik.stensland@indremisjonen.no

 

Kåre Johan Hamre, forkynnar

Tlf. 95 17 41 24

kj.hamre53@gmail.com

 

Marit Andresen Røen, evangelist

Tlf. 56 58 67 15 / 91 76 61 28

andresenmar@gmail.com

 

Arne Lindekleiv, administrasjonsmedarbeidar

Tlf: 95 12 13 00

arne.lindekleiv@indremisjonen.no

 

Olav Eikemo, forkynnar

Tlf: 41 55 67 55

ol-eike@online.no

 

Knut Kvamme, forsamlingsleiar Voss Indremisjon

Tlf. 56 51 40 31 / 45 66 07 49

post@nain-voss.com

 

Vidar Sangolt, ungdoms- og forsamlingsarbeidar i Norheimsund og Øystese

Tlf. 92 44 48 97

vidar.sangolt@imf.no

 

Ingvild Løklingholm, forsamlingsleiar ImF Stord

Tlf. 92 24 22 70

ingvild@loklingholm.com

Hilde Kristin Hystad, ungdomsarbeidar ImF Stord

Tlf. 46 80 61 55

hildehystad@gmail.com

 

Brandøy, styrarpar Andreas C. og Annbjørg N. Våge

Tlf. 53 76 98 81

post@brandoy.no

 

Helgatun, dagleg leiar Jorunn Fylkesnes Johannessen

Tlf. 56 51 98 98

helgatun@helgatun.no

 

Harald Voster, rektor på Framnes

Tlf. 56 55 05 00 / 56 55 05 02

post@framnes.vgs.no

 

IMS-styret 2019/2020:

Ole Bernar Innvær (formann), Liv Ingunn Heie Medhaug

(nestformann), John Morten Espevik, Olaug Fagerheim,

Bernt Arild Gjøvåg, Oddvar Martin Torget, Mirjam Eide Gravdal,

Linda Aase (1. vara), Bjørn Saghaug (2. vara),

Randi Eiken Brekke (3.vara)